Dajte vedieť svojim známym:

Časopis Torty od mamy 1/2021

Krémové torty, svojou rôznorodosťou chutí dostanú aj tých najnáročnejších maškrtníkov. Nechajte sa nami inšpirovať. 

Ponúkame torty o akých snívate. Krémové, ľahké, svieže, smotanové a neodolateľne zároveň. 

Nadýchané vláčne korpusy či lahodné krémy rozplývajúce sa na jazyku.


Kód produktu
3001/012021
Dostupnosť
skladom

Kód dodávateľa
TOM0121

2,50 € (2,08 €)
Cena vrátane DPH 20%
kusov
  • Vonku začínajú pučať stromy, kvitnúť prvé kvietky, ožívajú včely… Jar je vždy symbolom nového začiatku. Po rušnom roku plného negatívnych správ je čas pozrieť sa vpred, zdvihnúť hlavu a zamerať sa na niečo, čo nám pomôže bez ujmy prežiť aj zvyšné ťažké obdobie.

    Čoskoro príde Veľká noc a hoci bude opäť skromná, ako tá predošlá, nenechajme sa odradiť a napečme si spolu dobroty pre naše maškrtné jazýčky. To, že nemôžeme hostiť návštevy neznamená, že nemôžeme v kuchyni siahnuť po kvalitných surovinách a upiecť si všakovaké dobroty.

    V jarnom vydaní nášho sladkého časopisu nájdete recepty na drobné dezerty, ale aj na poschodové torty. Zozbierali sme pre vás návody na špenátové torty, mandľové či čokoládové korpusy a svieže mascarpone a ovocné plnky. Nezabudli sme ani na tých najmenších a na stránkach nášho časopisu nájdete aj niekoľko fotopostupov na modelovanie či ručné maľovanie na fondán.

    Petra Tóthová sa s nami podelila o recept na domáci modelovací krém, ktorý je dobré mať v prípade núdze po ruke. Už tradične u nás nájdete aj recept a návod na medovníčky. Tentoraz od Andrejky Pekárovej.


Časté kombinácie
pri nákupe

Všimli sme si, že naši zákazníci k tomuto produktu často zakúpia aj nasledujúce: