Vitajte na našom novom e-shope. Prosíme o vytvorenie novej registrácie aj tých zákazníkov, čo boli registrovaní na starom e-shope. Ak ste mali priradenú zľavu v starom e-shope, kontaktujte nás pre jej zaktívnenie. Ďakujeme za pochopenie a veríme, že náš vynovený e-shop sa Vám bude páčiť :-) Vaša Toptortička

O nás

TOPTORTIČKA

Toptortička je firma zameraná predaj cukrárskych pomôcok a potrieb nielen pre profesionálov, ale pre každého, komu sa stalo pečenie vášňou.

HISTÓRIA

Vznikla v roku 2012 na základe veľkej vášne majiteľky k pečeniu a cukrárstvu. Firma si počas viac ako 10 rokov získala veľkú obľubu u zákazníkov.

Svojím širokým sortimentom skladajúcim sa z viac ako 7000 produktov, sa snaží prinášať najlepšie a najkvalitnejšie produkty z oboru cukrárstva z celého sveta.

Okrem internetového predaja prevádzkuje TOPTORTIČKA aj kamennú predajňu v Zlatých Moravciach.

FILOZOFIA

Filozofiu TOPTORTIČKY najlepšie vystihujú slová jej zakladateľky Evy Hallovej:
„Príbeh mojej firmy je zároveň príbehom môjho života. Uvedomujem si, že všetky produkty, ktoré si zákazníci v TOPTORTIČKE kúpia sa zase stávajú súčasťou ich životov. Vstupujeme tak do ich domácností a chcem, aby naše produkty splnili požiadavky najvyššej kvality a priniesli maximálnu spokojnosť.

Za každý úspech firmy treba ďakovať zákazníkom. Práve oni pomohli dostať TOPTORTIČKU medzi najúspešnejších predajcov cukrárskych potrieb na Slovensku. Oni sú hnacou silou a motiváciou neustále zlepšovať služby a rozširovať ponuku.“

Týmto slovám sa prispôsobuje aj celá obchodná stratégia. Keďže je TOPTORTIČKA slovenskou firmou, dôkladne pozná aj pomery na Slovensku. Snaží sa preto, aby boli produkty dostupné čo najširšiemu spektru zákazníkov. Preto sú ceny v mnohých prípadoch bezkonkurenčné aj napriek tomu, že sa jedná o špičkové výrobky celosvetových značiek.

NÁŠ CIEĽ

Naším cieľom je spokojný zákazník. Preto sa snažíme neustále zvyšovať úroveň služieb, rozširovať ponuku sortimentu,  garantovať čo najvýhodnejšie ceny, pravidelne informovať zákazníkov o novinkách a akciách prostredníctvom newsletterov a sociálnych sietí.

VÍZIA

Stať sa úspešnou firmou nie je jednoduché. Omnoho zložitejšie však je ňou zostaťa naďalej sa zlepšovať. Chceme dosiahnuť to, aby si pod menom TOPTORTIČKA zákazník predstavil špičkový obchod, či už kamenný alebo internetový, ktorý ponúka široký sortiment, odborný a milý personál, kvalitné služby. TOPTORTIČKA chce priniesť radosť z pečenia každému - profesionálovi ako aj začiatočníkovi, aby Vaše sladké diela vyčarili úsmev a pošteklili chuťové poháriky každému oslávencovi.

MOTTO:

„Aj Vaša tortička môže vyzerať ako umelecké dielo, s nami to zvládnete hravo a smelo.“