Dajte vedieť svojim známym:

Časopis Torty od mamy 2/2016

- 20%
 • Časopis Torty od mamy 2/2016
 • Časopis Torty od mamy 2/2016
 • Časopis Torty od mamy 2/2016

 

 

 


Kód produktu
3001/022016
Dostupnosť
skladom

Kód dodávateľa
TOM216

1,52 € (1,27 €)
pôvodná cena: 1,90 €
Cena vrátane DPH 20%
kusov
 • Letné číslo časopisu prináša mnoho zaujímavých tém, sviežich inšpirácií.

  V časopise sa dočítate:

  Marina Borghese a Liliana Blanco z Talianska nás prevedú krok za krokom ako správne vymodelovať ľudské telo. O tom ako sa fantázia stala skutočnosťou nám porozpráva Victoria Mkhitaryan z Čiech. A spoločne sa pozrieme na ukážku z jej sladkej dielne

  Pre romantické duše tu máme dotyk krasy v podobe svadobných tort.

  Biele, exkluzívne a trochu nostalgické - ľalie sú ideálne pre výnimočnú príležitosť. Vo svojich kvetoch odrážajú čistotu citov, nevinnosť a lásku. Nechajte ich vyniknúť na svadobných, krstinových či narodeninových tortách.

  Vzduchom cítiť orgován, ktorý nás zvádza svojou vôňou i nežnou krásou. Hodí sa nielen ako dekorácia na stôl do vázy, ale aj na tortu.

  Pastelové farby sú ideálne na leto. Túto sezónu sa tešia obzvlášť veľkej obľube na akýchkoľvek malých i veľkých sladkostiach. Vaše torty tak budú trendové a elegantné zároveň. Nezabúdame ani na kráľovnú pastelových tónov – gerberu.

  Jemná kytica kvetov v úžasnej kombinácii s ornamentom pôsobí vzdušne a nádherne. Pomocou ornamentov a vzorov dosiahnete profesionálne vyzerajúci  dizajn s čistými líniami.

  Poseidon - vládca morí , tenisová raketa, kufor, jazvec, klavír či patchwork to sú ďalšie inšpirácie pre vás.

  V ríši rozprávok sa tentokrát dostaneme medzi hravé myšky a ich priateľov, rodinku ježkov a zajačikov. S rozprávkami vyrástli vari všetky generácie detí. Detského oslávenca určite prekvapíme azda najznámejším rozprávkovým deduškom.

   Jedlý a cukrový nádych starých čias dosiahnete maľovaním do mokrej polevy alebo ribbon ružičkami na krakerovaných medovníčkoch. Výsledný efekt prasklín dodáva medovníkom nádych vintage štýlu, ktorý je dnes in.


Časté kombinácie
pri nákupe

Všimli sme si, že naši zákazníci k tomuto produktu často zakúpia aj nasledujúce:

Časopis Torty od mamy 3/2016
-20%
Časopis Torty od mamy 3/2016 1,90 € 1,52 €